فراخوان ادبیفراخوان هافیلمنامه و نمایشنامه

یازدهمین دورۀ رقابت فیلمنامۀ بلند لانچ‌پد LAUNCH PAD

سُنت موفقیت نویسندگانِ لانچ‌پد بیشتر از هر رقابت فیلمنامه‌نویسی دیگری به حرفه‌ای در این صنعت منجرشده‌است. این رقابت با جایزۀ منتورشیب ویژۀ خود که بصورت منحصر بفرد برای هر یک از نویسندگان طراحی می‌شود نقش عمده‌ای در پرورش فیلمنامه‌نویسان آثاری چون CONJURING و SWEET HOME ALABAMA  داشته است.

در رقابت فیلمنامۀ بلند امسالِ لانچ‌پد هیئت داورانِ برجستۀ صنعت سینما از میان خبرگانِ هالیوودی گردهم‌آمده‌اند، که شامل نمایندگانی از World Builder Entertainment، Housefire Management و نیز مدیرانی از Davis Entertainment، Stay Gold Features، AG Studios و بسیاری دیگر از استودیوها و سازمان‌هایی هستند که به‌معرفی و حمایت نویسندگان و فیلمسازان اشتغال‌دارند.

همچنین در رقابت فیلمنامۀ بلند این دوره مفتخریم که پذیرای نویسندگان درجۀ اولی مانند چاد و کاری هایس (احضار و خانۀ مومی) و داگ ایبوک (آلاباما خانۀ دوست‌داشتیِ من) بعنوان منتورهای جایزۀ تکمیلی که شامل یک برنامۀ منتورشیب است باشیم.

طی چند دهۀ اخیر، رقابت‌های لانچ‌پد بیش از هر رقابت فیلمنامه‌نویسی دیگری منجر به عقد قراردهای نویسندگان با کمپانی‌های فیلمسازی و موفقیت این افراد در این حرفه و صنعت شده‌است. تمام ۱۰۰ فینالیست، مورد حمایت لانچ‌پد قرار خواهند گرفت، و با این افراد برای معرفی اثارشان به افراد درست در صنعت سینما برای پیشرفت حرفۀ‌شان همکاری می‌شود.

لانچ‌پد، از طریق فرصت های منتورشیپ و پارتنرشیپِ خود که نویسندگان شرکت‌کننده در این رقابت را یک پله جلوتر از همتایانشان قرار می‌دهد، تلاش می‌کند که تمام راه‌های منجر به موفقیت را تا حدامکان پیش پای آن‌ها بگذارد.

هیچ رقابتی به‌اندازۀ لانچ‌پد به تمام فینالیست‌های خود در راستای برداشتن قدم‌های بعدی در این حرفه کمک نمی‌کند و هیچ رقابتی به اندازۀ لانچ‌پد در یاری رساندن به نویسندگان در ورود به این صنعت موفق نبوده‌است. برای بهره‌مند شدن از شانسِ پیوستنِ به این سنت موفقیتِ لانچ‌پد هم اکنون می‌توانید در این رقابت ثبت‌نام کنید.

هزینه ورودی بر اساس جدول زمان‌بندی:

فیلمنامه بلند:

  • بیستم ژوئیه (۲۹ تیر) – ثبت‌نام عادی: ۶۵ دلار
  • بیستم اوت (۲۹ مرداد) – ثبت‌نام دیرهنگام: ۷۵ دلار
  • بیستم سپتامبر (۲۹ شهریور) – آخرین مهلت: ۸۵ دلار

فیلمنامه بلند + بازخورد:

  • بیستم ژوئیه (۲۹ تیر) – ثبت‌نام عادی: ۱۴۰ دلار
  • بیستم اوت (۲۹ مرداد) – ثبت‌نام دیرهنگام: ۱۵۰ دلار
  • بیستم سپتامبر (۲۹ شهریور) – آخرین مهلت: ۱۶۰ دلار

جوایز:

  • صد اثر منتخب: پروژه و پروفایلِ این نویسندگان با بازار و شبکۀ گستردۀ ما در این صنعت به اشتراک گذاشته‌می‌شود
  • پنجاه اثر منتخب: (تمام امتیازات 100 اثر منتخب افزون بر) یک سال عضویت در Tracking Board
  • ده اثر منتخب (تمام امتیازات ۵۰ اثر منتخب افزون بر آنکه) تمامی این آثار توسط هیئت داوران معتبر ما خوانده و بررسی و نقد می‌شوند. این افراد همچنین می‌توانند یکبار بصورت رایگان در یکی از رقابت‌های آتی لانچ‌پد شرکت‌کنند.
  • سه اثر منتخب (تمام امتیازات ۱۰ اثر منتخب افزون بر آنکه) از هر یک از برندگان رقابت دعوت می‌شود تا در رویداد مجازی سالانۀ انحصاری ما شرکت‌کنند، جائیکه فرصت دیدار، صحبت و تبلیغ اثر خود برای خبرگان صنعت سینما از شرکت‌های مدیریتی، آژانس‌ها و شرکت‌های تولید را بصورت رو در رو خواهند داشت.

برای ثبت‌نام به آدرس وب‌سایت رقابت بروید:

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا