طراحی شهریفراخوان هافراخوان های معماری

فراخوان معماری Warming Huts

رقابت Warming Huts : رقابت هنر + معماری روی یخ، در کانادا برای شرکت‌کنندگان در سال 2024 برای شرکت‌کنندگان از سراسر جهان آزاد است.

این فراخوان برای همه معماران، دانشجویان معماری، معماران منظر، طراحان داخلی، هنرمندان و طراحان صنعتی که دارای نمونه کار اثبات شده از کار طراحی هستند، آزاد است. هدف این مسابقه تشویق تشکیل تیم های چند رشته ای است.

سه تیم به عنوان برنده مسابقات انتخاب خواهند شد. تیم های برنده به وینیپگ دعوت می شوند تا به تکمیل پروژه های خود و نصب پروژه خود در مسیر رودخانه نستاویا کمک کنند. سفر تنها در صورتی مجاز خواهد بود که مطابق با دستورات بهداشت عمومی در زمان رویداد باشد. چندین روز فعالیت پیرامون جشن کلبه های جدید با تیم های طراحی و ساخت برنامه ریزی خواهد شد.

بودجه برای ایجاد و ساخت هر پروژه ۱۶۵۰۰ دلار است. این بودجه به روش زیر تقسیم می شود:

تا ۳۵۰۰ دلار برای پاداش طراحان

تا سقف 7500 دلار (با احتساب مالیات) برای خرید مواد و/یا استخدام مشاوران لازم برای اجرای پروژه. این بودجه به طور مشترک توسط The Forks و طراح مدیریت می شود

تا ۴۰۰۰ دلار برای هزینه های نیروی کار برای ساخت پروژه

تا 1500 دلار برای مدیریت ساخت و ساز که توسط The Forks انجام شده است

کلبه ها یا تاسیسات گرمایشی انتخاب شده در نوامبر ۲۰۲۳ به عموم مردم اعلام خواهند شد.

رقابت Warming Huts : رقابت هنر + معماری روی یخ که در سال 2009 آغاز شد، طراحی و هنر کلاس جهانی را با زمستان های معروف وینیپگ ادغام کرده است. این مسابقه آثاری از سراسر جهان داشته است و توجه نشریات و جوایز معماری بین المللی و همچنین تحسین روزنامه هایی مانند نیویورک تایمز را به خود جلب کرده است.

Warming Huts یک مسابقه آزاد است که توسط انجمن معماران منیتوبا حمایت می شود. پروپوزال برای مسابقه به صورت آنلاین از طریق وب سایت رسمی ارسال می شود. پس از ارسال آثار، یک هیئت داوران طرح‌هایی را انتخاب می‌کنند که به بهترین وجه «طراحی، صنایع دستی و هنر را تحت فشار توسعه دهند».

شرکت در این رقابت رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۳ اکتبر ۲۰۲۳ (۱۱ مهر ۱۴۰۲)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا