طراحی پوسترطراحی گرافیکفراخوان هافراخوان هنرهای ترسیمی

فراخوان مسابقه پوستر Escucha Mi Voz 2022

توضیح مختصر:

مسابقه پوستر Escucha Mi Voz 2022 که به همه طراحان، گرافیست ها، هنرمندان تجسمی و پلاستیک یا سن و جنسیت نامحدود اختصاص دارد، اکنون برای شرکت در مسابقه فراخوان می دهد.

هدف از این مسابقه تجلیل از خلاقیت برای ساخت پوسترهای اجتماعی است که جامعه را به ایجاد رفاه و احترام به دیگران با استفاده از طراحی، هنر و سایر جلوه های فرهنگی دعوت می کند.

در زمان غوطه ور شدن تکنولوژی و عدم احترام آشکار به اشکال بیان و زندگی متفاوت از زندگی خود، ضروری است که اهمیت حفظ هویت فرهنگی در تمام نقاط جهان را درک کنیم و غنای را که این امر برای ما به عنوان انسان به ارمغان می آورد، بشناسیم. بازگشت به ریشه‌ها برای شناخت خود و حفظ توانایی تخیل‌مان برای ساختن آینده‌های صلح‌آمیز، غنی از تخیل، احترام و دانش متنوع ضروری است. این فضایی است که از طریق پوستر خود به جهانیان نشان دهید که چگونه هنر و فرهنگ کشور شما صدای احترام و صلح را برای همه فرهنگ ها بلند می کند.

امسال برگزارکننده رده پوستر متحرک را اضافه کرد.

هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۱۰ پوستر ارسال کند. پوسترها باید اصلی باشند اما نیازی نیست حتما منتشر نشده باشند.

۵۰ پوستر برتر توسط هیئت داوران بین‌المللی انتخاب می‌شوند و بخشی از نمایشگاه‌های سیار داخل کشور و احتمالاً سایر کشورهای جهان خواهند بود. در صورت تمایل می توانید یک نمایشگاه پوستر در کشور خود داشته باشید! این نمایشگاه ها از اکتبر ۲۰۲۲ آغاز می شود.

الزامات ارسال:

پوسترهای ارسالی باید 2953 در 4134 پیکسل در 150 dpi در RGB (50 x 70 سانتی متر در 150 dpi در RGB)، فرمت عمودی، ذخیره شده به صورت JPG، حداکثر 10 مگابایت در هر پوستر باشند.

پوستر متحرک باید به صورت RGB در قالب عمودی 1128 در  2005 پیکسل طراحی شود.

اسامی طراحان برگزیده در ماه سپتامبر ۲۰۲۲ اعلام خواهد شد.

شرکت در این رقابت رایگان است.

جایزه

۵۰ پوستر برتر توسط هیئت داوران بین‌المللی انتخاب می‌شوند و بخشی از نمایشگاه‌های سیار داخل کشور و احتمالاً سایر کشورهای جهان خواهند بود. در صورت تمایل می توانید یک نمایشگاه پوستر در کشور خود داشته باشید.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۸ آگوست ۲۰۲۲ (۲۷ مرداد ۱۴۰۱)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

تمامی طراحان، گرافیست ها، هنرمندان تجسمی و پلاستیک و یا با سن و جنسیت نامحدود می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وب سایت فراخوان

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا