بازیگریشعر و متن ادبیفراخوان ادبیفراخوان هافراخوان هنرهای نمایشیفیلم و سینما

فراخوان مسابقه هنری 2024 Bow Seat

مسابقه آگاهی اقیانوس ۲۰۲۴ – داستان آب و هوایی خود را بگویید – دانش آموزان را تشویق می کند تا شاهد آب و هوا باشند و داستان آب و هوایی منحصر به فرد خود را به اشتراک بگذارند.

از شما دعوت می شود تا تجربیات، بینش یا برداشت های شخصی خود را در مورد واقعیت در حال تغییر آب و هوا به طور خلاقانه بیان کنید. از این فرصت استفاده کنید تا در مورد بحران آب و هوا و چگونگی تأثیر آن بر خانواده و جامعه خود بیاموزید و پاسخ های فردی خود را به دنیای در حال تکامل ما بررسی کنید.

برندگان جوایز طلا، نقره و برنز و همچنین برندگان افتخاری در هر بخش مسابقه اعلام خواهند شد. چندین جایزه ویژه دیگر نیز اعلام خواهد شد.

جزئیات در مورد موضوع ۲۰۲۴ در وب سایت رسمی موجود است.

همه ما بسته به جایی که زندگی می کنیم، تغییرات آب و هوا را متفاوت تجربه می کنیم. با افزایش دمای کره زمین، الگوهای آب و هوای ما تغییر می کند و باعث امواج گرما، خشکسالی، سیل، طوفان و غیره می شود. در حالی که کنیا پنجمین سال خشکسالی را تحمل کرد، پاکستان سیل بی سابقه ای را تجربه کرد. آتش‌سوزی‌های جنگلی در کانادا و ایالات متحده به یک رویداد عادی تابستانی تبدیل شده‌اند، اما برای جزایر اقیانوس آرام، مانند کیریباتی، افزایش سطح دریا منابع زمین و آب شیرین آنها را تهدید می‌کند.

شاید سال گذشته به دلیل زمستانی که به طور غیرمعمولی گرم بود هیچ روز برفی نداشتید یا به دلیل شکوفه های مضر جلبکی نتوانستید به ساحل بروید. شاید حیوان مورد علاقه شما در معرض خطر از دست دادن زیستگاه خود باشد، یا یافتن غذاهای مورد علاقه شما در فروشگاه مواد غذایی سخت تر می شود. اینها همه علائم تغییرات آب و هوایی هستند.

در مورد مسائل آب و هوایی و راه حل ها فکر کنید و در نظر بگیرید که آنها چگونه بر شما یا جامعه شما تأثیر گذاشته اند. چیزی را بیابید که عمیقاً با تجربیات شما طنین انداز شود – شاید تأثیر آب و هوایی که شاهد آن بوده اید، ابتکاری که در آن شرکت کرده اید یا منبعی از قدرت و الهام در هنگام فکر کردن به بحران آب و هوا. داستان آب و هوای شخصی خود را از طریق هنر، نوشتن، اجرا، فیلم یا چند رسانه ای به اشتراک بگذارید. داستانی که دوست دارید بگویید چیست؟

آثار ارسالی، چه گروهی و چه فردی، در موارد زیر پذیرفته می شود:

هنر تجسمی

شعر و نثر

نوشتن خلاق

فیلم

هنرهای نمایشی: موسیقی و رقص

تعاملی و چند رسانه ای

شرکت برای دانش آموزان ۱۱-۱۸ ساله در سراسر جهان آزاد است.

مسابقه آگاهی اقیانوس بستری برای جوانان است تا از طریق هنرسازی و ارتباطات خلاقانه در مورد مسائل زیست محیطی بیاموزند و مدافعان تغییرات مثبت شوند.

Bow Seat یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در ماساچوست است که برنده جایزه شده است و ماموریت آن مشارکت دادن جوانان در حفاظت از محیط زیست و حمایت از طریق هنر است.

مهلت ثبت نام:

۱۰ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۱ خرداد ۱۴۰۳)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا