طراحی پوسترطراحی گرافیکفراخوان هافراخوان هنرهای ترسیمی

فراخوان طراحی پوستر Escucha Mi Voz 2023

مسابقه پوستر Escucha Mi Voz 2023 که به همه طراحان، گرافیست ها، هنرمندان تجسمی با سن و جنس نامحدود اختصاص دارد، اکنون برای شرکت در مسابقه فراخوان می دهد.

هدف از این مسابقه تجلیل از خلاقیت برای ساخت پوسترهای اجتماعی است که جامعه را به ایجاد رفاه و احترام به دیگران با استفاده از طراحی، هنر و سایر جلوه های فرهنگی دعوت می کند.

امسال موضوع “محله های آینده” است.

این فضایی است که می توانید از طریق پوستر خود به جهان نشان دهید که چگونه هنر و فرهنگ کشور شما صدای احترام و صلح را برای همه فرهنگ ها بلند می کند. شما می توانید از هنر ایجاد شده توسط ابزارهای هوش مصنوعی برای تولید بخشی از پیشنهاد خود استفاده کنید، هوش مصنوعی اینجاست، و ما نمی توانیم آن را نادیده بگیریم، آیا می توانیم؟ فقط به یاد داشته باشید: این یک مسابقه پوستر است، نه یک مسابقه تصویرسازی. با این حال، ما برای طراحی انسان ارزش بسیار بیشتری قائل هستیم. به خلاقیت خود اعتماد کنید.

هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۱۰ پوستر ارسال کند. پوسترها باید اصلی باشند و اما لازم نیست حتما منتشر نشده باشند.

۵۰ پوستر برتر توسط هیئت داوران بین‌المللی انتخاب می‌شوند و بخشی از نمایشگاه‌های سیار داخل کشور و احتمالاً سایر کشورهای جهان خواهند بود. در صورت تمایل می توانید یک نمایشگاه پوستر در کشور خود داشته باشید! این نمایشگاه ها از اکتبر تا نوامبر ۲۰۲۳ آغاز می شود.

الزامات ارسال

پوسترهای ارسالی باید 2953 در 4134 پیکسل در dpi 150  در فرمت RGB و اندازه  50 x 70 سانتی متر، فرمت عمودی، ذخیره شده به صورت JPG، حداکثر 10 مگابایت در هر پوستر باشند.

پوستر متحرک باید به صورت RGB در قالب عمودی 1128 در 2005 پیکسل طراحی شود.

شرکت در این رقابت رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۳۱  آگوست ۲۰۲۳ (۹  شهریور ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا