طراحی گرافیکفراخوان هافراخوان هنرهای ترسیمی

فراخوان دوسالانه طراحی OSTEN Skopje 2024

توضیح کوتاه

دوسالانه OSTEN دوسالانه طراحی اسکوپیه ثبت نام را برای سال 2024 باز کرده است. آستن اسکوپیه به دنبال یافتن نوآورانه ترین و خلاقانه ترین آثار، صرف نظر از فرم، تکنیک یا رسانه است.

ورود برای آثاری از سراسر نقاط جهان آزاد است که بین سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۴ تکمیل شده است.

جوایز متعدد توسط مجمع سفیران آستن، هیئت داوران بین المللی، هیئت آستن و WAVA (انجمن جهانی هنرهای تجسمی) در سپتامبر 2024 اهدا خواهد شد.

دوسالانه طراحی (سازمان‌دهی شده توسط آستن اسکوپیه، مقدونیه شمالی) طراحی معاصر را در گسترده‌ترین تعریف خود پرورش می‌دهد که به روی هر چیزی که جدید و بسیار فراتر از سنتی است باز است و به آثاری که ماتریس‌های هنری قدیمی و فرسوده را می‌شکنند، ترجیح داده می‌شود. آثاری که نشان تالیفی خاصی دارند یا تلاشی را برای فراتر رفتن از قوانین آکادمیک ثابت شده در فضای آزاد آفرینش نشان می دهند، اما خطی بودن را به عنوان ابزار بیان غالب در بر می گیرند. دوسالانه امکان جابجایی مرزهای مرسوم را هم از نظر استفاده از تکنیک ها و مواد طراحی و هم از نظر آزادی بیان خلاق باز می کند.

هنرمندان می توانند به صورت جداگانه در مورد اندازه، موضوع و رسانه یا تکنیک آثار ارسالی تصمیم بگیرند.

الزامات ثبت نام:

با حداکثر پنج (۵) اثر هنری ایجاد شده بین ۲۰۱۹-۲۰۲۲ درخواست دهید.

تصاویر دیجیتالی آثار هنری (یک تصویر کامل از آثار اجباری است + جزئیات به صورت اختیاری) با فرمت jpg .png یا .tiff (300dpi)، حداکثر 2 مگابایت ارسال کنید.

روند انتخاب در ماه می ۲۰۲۴ انجام می شود – هیئت داوران در پایان همان ماه قضاوت خواهند کرد. افتتاحیه رسمی دوسالانه طراحی آستن و اعلام جوایز در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۴ در شهر اسکوپیه جمهوری مقدونیه شمالی برگزار می شود.

OSTEN از سال 1945 یک برند شناخته شده در زمینه هنر، اندیشه رهایی یافته و آفرینش آزاد است. OSTEN به عنوان یک تحسین کننده بزرگ هنر و مجموعه دار پرشور هنر، جا را برای هنرمندان جهان باز می کند.

هزینه ثبت نام:

هزینه شرکت در مسابقه به صورت انفرادی ۵۵ یورو و به صورت گروهی ۱۲۰ یورو می باشد.

مهلت ثبت نام: ۳۱ مارچ ۲۰۲۴ (۱۲ فروردین ۱۴۰۳)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا