عکاسیفراخوان هافراخوان هنرهای ترسیمی

فراخوان جشنواره عکس آتن Athens Photo Festival 2024

جشنواره عکس آتن 2024 (APhF:24) اکنون آثار ارسالی هنرمندان و عکاسان را برای برنامه نمایشگاهی خود می پذیرد.

این جشنواره با در نظر گرفتن دیدگاه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و سیاسی، پروژه‌هایی را از تمام طیف رسانه عکاسی، از هنرهای زیبا، مفهومی، عکاسی مستند و عکاسی خبری گرفته تا رسانه‌های دیگر، از جمله ویدئو، اجرا، و اینستالیشن دعوت می‌کند. . به این ترتیب، سازمان‌دهندگان به دنبال تحریک یک گفت‌وگوی انتقادی هستند که شامل انواع ابزارهای بیانی، حوزه‌های موضوعی و رویکردها می‌شود – از پس‌زمینه عکاسی سنتی تا مدرن‌ترین شیوه‌ها.

جشنواره عکس آتن آثار بیش از 100 هنرمند از سراسر جهان را به نمایش خواهد گذاشت. آثار منتخب در موزه Benaki / Pireos 138، یکی از معتبرترین موزه‌های یونان به نمایش گذاشته می‌شوند. برنامه اصلی تمام فضاهای نمایشگاهی موزه را به مساحت بیش از 3000 متر مربع اشغال خواهد کرد.

برنامه نمایشگاه متعهد به تعریف گسترده ای از عکاسی است که شامل تمام اشکال مختلفی است که تصویر عکاسی می تواند داشته باشد و تکنیک های سنتی و دیجیتالی مانند چاپ، طرح ریزی، کتاب عکس، متون، اشیاء و موارد دیگر را با هم ترکیب می کند. جشنواره عکس آتن رویکردهای مختلف کیوریتوری را ترویج می‌کند و نمایشگاه‌هایی با کیفیت بالا تولید می‌کند و در عین حال به هنر، هنرمندان و ایده‌هایی که آنها نمایندگی می‌کنند احترام می‌گذارد.

با سابقه ای بیش از 35 سال، APhF جایگاه خود را به عنوان جشنواره بین المللی پیشرو عکاسی در اروپای جنوب شرقی حفظ و ارتقا داد و تعهد خود را برای بهبود شهرت آتن به دلیل داشتن یک مقصد برتر عکس برای بازدیدکنندگان بین ایالتی و بین المللی تقویت کرد.

ماموریت جشنواره عکس آتن فراهم کردن بستری برای هنرمندان و عکاسان برای ایجاد ارتباطات جدید و دستیابی به گسترده ترین مخاطبان ممکن برای آثارشان است. فراخوان آزاد بین المللی سال گذشته، آثار بسیاری از سراسر جهان را به خود جلب کرد که بیش از ۹۰ درصد از آن ها از خارج از یونان بودند.

جشنواره عکس آتن ۲۰۲۴ – هزینه های ثبت نام

برای هر پروژه ارسال شده به جشنواره عکس آتن، هزینه ثبت نام برای پوشش هزینه های تولید به نفع همه شرکت کنندگان الزامی است. هزینه درخواست برای پروژه اول ۲۵ یورو و برای هر پروژه اضافی توسط همان متقاضی ۱۵ یورو است. هر پروژه ممکن است شامل حداکثر ۲۰ تصویر باشد.

مهلت ثبت نام:

۵ فبریه ۲۰۲۴ (۱۶ بهمن ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا