داستانفراخوان ادبیفراخوان ها

فراخوان جایزه داستان کوتاه Elegantliterature

توضیح کوتاه

داستانی بنویسید که شامل خانه و anchor است و جایزه بزرگ 3000 دلاری را برنده شوید.

از آستانه عبور کنید. گرمای آتش، بوی نان برآمده را احساس کنید. عزیزان در سالن به آرامی صحبت می کنند، بنابراین نفسی را که حبس می کنید رها کنید. شما به خانه آمده اید.

خانه آسایش یا وحشت می آورد. اینجا جایی است که زندگی شروع می شود، و اگر خوش شانس باشیم، جایی که به پایان می رسد. انزوا یا اجتماع. کلبه های کنار صخره، آپارتمان های بلند، و غارهایی که با دست خودمان نقاشی شده اند. ما خانه ها را با آجر و تیرک می سازیم اما آنها را با احساسات پر می کنیم. رویاها، خاطرات، عشق و ترس. عشایر آن را بر پشت خود حمل می کنند، کاوشگران آن را به سمت ستاره ها می برند، و عنکبوت ها با هر بارندگی تار عنکبوت های جدیدی را می چرخانند. و با این حال، شاید خانه شما در یک کتاب، یک آهنگ یا یک نگاه مشترک پیدا شود. عطری بر باد. وقتی دیگری کلیدها را به اشتراک می گذارد چه احساسی دارید؟ و بعدها، وقتی دیوارها فرو می ریزند و خاطرات محو می شوند؟ آیا بازسازی می کنی و به آنچه بود می رسی؟ یا به ناشناخته‌ها می‌روید و به دنبال چیزی جدید می‌گردید که بتوان آن را خانه نامید….

این مسابقه از شما دعوت می‌کند تا خانه را کشف کنید، هر چه که برای شما معنی دارد. فانتزی، معاصر، عاشقانه، جنایی. همه ژانرها پذیرفته می شوند.

حجم داستان بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه باشد.

ارسال‌ها در 30 ژوئن در ساعت 11:59 بعد از ظهر EST بسته می‌شوند. مسابقه فقط برای نویسندگان جدید آزاد است.

شرکت در این رقابت رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ (۹ تیر ۱۴۰۲)

چه کسی می تواند شرکت کند:

نویسندگان جدید یا آنها که تا کنون اثری به چاپ نرسانده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا