تصویرسازیفراخوان هافراخوان هنرهای ترسیمی

فراخوان جایزه جهانی تصویرسازی WIA 2024

جوایز جهانی تصویرسازی ۲۰۲۴ اکنون برای ارسال آثار باز است و به تصویرگران این فرصت را می‌دهد تا آثار تصویرسازی خود را دیده و تجلیل کنند.

از تصویرگران حرفه ای و استعدادهای جدید (که به صورت انفرادی یا جمعی کار می کنند)، سفارش دهندگان، عوامل و مربیان دعوت می شود تا کارهای ایجاد شده، سفارش شده یا منتشر شده از ژانویه ۲۰۲۳ را برای این فرصت ارسال کنند.

جوایز جهانی تصویرسازی 2024 که توسط انجمن تصویرگران (AOI)، با مشارکت فهرست تصویرسازی مستقر در ایالات متحده ارائه شده است، به تصویرگران این فرصت را می‌دهد که کار تصویرگری شان دیده و تجلیل شود!

این رقابت جهانی شناخته شده دارای ده دسته مرتبط با صنعت است و توسط متخصصان برجسته صنعت تصویرسازی جهانی داوری می شود.

آثار ارسالی منتخب به محض ورود، در اینستاگرام محبوب worldillustrationawards به اشتراک گذاشته می‌شوند. پس از آن در ماه می 500 پروژه در فهرست طولانی اعلام شد، و سپس انتشار 200 پروژه در فهرست نهایی که در نمایشگاه آنلاین در ماه ژوئیه راه اندازی می‌شود، ارائه می‌شود. این به طور گسترده در صنعت (کارگزاران و همتایان) در سراسر جهان عرضه می شود و اغلب منجر به مشتریان جدید و کارهای تصویرسازی می شود. سال با هیجان اعلام برندگان، رویدادهای شبکه و انتشار کاتالوگ آنلاین در ماه سپتامبر به پایان می رسد.

به دو برنده کلی جوایز نقدی به ارزش 3000 پوند و 1000 پوند اهدا خواهد شد. علاوه بر 20 برنده رده، امسال چهار جایزه بین رده‌ها، از جمله جایزه Huion برای بهترین دیجیتال، به رسمیت شناختن آثاری که واقعاً مرزهای هنر را جابجا می‌کنند، ارائه خواهد شد.

برای اطلاع از همه چیز در مورد جوایز، ۱۰ دسته، نحوه ورود، حامیان مالی، جوایز و جوایز نقدی، داوران و موارد دیگر به وب سایت رسمی مراجعه کنید.

هزینه های ثبت نام را می توان به سه ارز پرداخت کرد: پوند گیگابایت (£)، دلار آمریکا ($) و یورو (€).

ورودی تک: ۲۹ پوند / ۳۳ یورو / ۳۶ دلار
ورودی چندگانه: ۴۸ پوند / ۵۵ یورو / ۶۰ دلار

تخفیف زود هنگام تا ۳ ژانویه ۲۰۲۴ ارائه می شود!

آخرین مهلت ثبت نام:

۱۳ فبریه ۲۰۲۴ ( ۲۴ بهمن ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا