فراخوان هافراخوان هنرهای ترسیمی

فراخوان بینال بافت و پارچه پرتغال CONTEXTILE 2024

توضیح کوتاه:

بینال CONTEXTILE از همه هنرمندان (ملی و بین المللی) دعوت می کند تا به عنوان بخشی از برنامه هفتمین دوره خود، بینال هنر بافت معاصر که در شهر گیماراس پرتغال برگزار می شود، آثار هنری خود را در مسابقه نمایشگاه بین المللی ارائه دهند. تاریخ برگزاری از 7 سپتامبر تا 15 دسامبر 2024 است.

در سال 2024، دوسالانه Contextile فعالیت‌های خود را بر روی مفهوم موضوعی Touch متمرکز می‌کند، که بر روی همه رویکردهای محتوای برنامه‌ای آن است (برای مشاهده مفهوم موضوعی در متن ارائه دوسالانه، روی پیوند کلیک کنید).

این نمایشگاه بین المللی با ۵۰ اثر از ۵۰ هنرمند تشکیل می شود که ۴۵ اثر برای نمایشگاه در فضای داخلی و ۵ اثر برای فضای باز (فضای عمومی) انتخاب می شوند.

آثار هنری توسط هیئت داوران بین‌المللی، متشکل از لالا دیوس (مورخ هنر، کیوریتور و معلم نساجی)، جنیس جفریس (استاد بازنشسته هنرهای تجسمی و کیوریتور)، ماگدا سوبون (هنرمند نساجی و معلم هنرهای تجسمی) انتخاب خواهند شد. سیندی استیلر (هنرمند تجسمی)، کلودیا ملو (مدیر هنری Contextile 2024).

هیئت داوران همچنین در لحظه افتتاحیه دوسالانه، یک جایزه اکتسابی به ارزش ۷۰۰۰ یورو (هفت هزار یورو) و دو جایزه افتخاری همراه با جوایز اهدا خواهد کرد (به روند انتخاب مقررات مراجعه کنید).

50 اثر نمایشگاه بین‌المللی نیز ممکن است در طول دوسالانه برای جایزه ATP – Associação Têxtil e Vestuário de Portugal Acquisition به مبلغ 2.500 یورو انتخاب شوند.

هنرمندان علاقه‌مند می‌توانند تا ۸ مارس ۲۰۲۴ با ابداعات جدید یا آثار هنری اخیر درخواست دهند و تمامی آثار هنری در رشته‌های هنرهای تجسمی پذیرفته شوند. پروپوزال ها و آثار هنری ارسال شده برای مسابقه باید حول عنصر نساجی، از طریق مفهوم، موضوع، تکنیک ها یا مواد آن باشد.

آثار هنری باید بسیار خلاقانه، اصیل، از نظر فنی شایسته و مرتبط با موضوع و مفهوم این نسخه هفتم باشند.

درخواست تنها پس از پرداخت هزینه ثبت نام نهایی و تایید می شود: ۱۰ یورو (یورو) / ۱۱ دلار (دلار آمریکا)

مهلت ثبت نام:

۸ مارچ ۲۰۲۴ (۱۸ اسفند ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا