فراخوان هافراخوان هنرهای نمایشیفیلم و سینما

فراخوان استعدادهای فیلم برلین Berlinale Talents 2024

فراخوان درخواست برای استعدادهای درخشان برلیناله ۲۰۲۴ – برنامه توسعه استعدادهای جشنواره بین المللی فیلم برلین – به تازگی افتتاح شده است.

استعدادهای برلیناله برای حرفه ای های سینما و تلویزیون با سابقه کاری است. شرکت در این جشنواره در حال حاضر برای بازیگران فیلم، طراحان مخاطب (یعنی کیوریتور، سینما یا سازندگان جشنواره)، آهنگسازان، فیلمبرداران، کارگردانان، توزیع‌کنندگان، تدوین‌گران، منتقدان فیلم، تهیه‌کنندگان، طراحان تولید، عوامل فروش، فیلم‌نامه‌نویسان، طراحان صدا و مجموعه‌های دیجیتال آزاد است.

دانشجویان فقط در موارد بسیار استثنایی پذیرش می شوند، به عنوان مثال. اگر قبلاً در صنعت فیلم کار کرده باشند.

استعدادهای درخشان برلیناله میزبان یک آزمایشگاه توسعه پروژه است که به صورت دیجیتالی در اواخر ژانویه برگزار می شود و یک نشست در محل با پانل ها، بحث ها و فرصت های شبکه در طول برلیناله هر فوریه برگزار می شود.

استعداد با مسئولیت به اشتراک گذاری همراه است و کل برنامه جشنواره، از رویدادهای اجلاس سران گرفته تا استودیوها و آزمایشگاه های توسعه پروژه، نه تنها بر آنچه کارشناسان ارائه می دهند، بلکه بر آنچه که استعدادهای جشنواره بین المللی فیلم برلین می توانند برای گروه به ارمغان بیاورند متمرکز است. همچنین نظرات هرکس و تعامل بین شرکت‌کنندگان جلسات را به جلو می‌برد و افزوده‌ای ارزشمند به مجموعه ای شش روزه است.

درخواست ها به طور کلی، برای پروژه های خاص و از فارغ التحصیلان پذیرفته می شود.

استعدادهای درخشان برلیناله ۲۰۲۴ – هزینه های ثبتنام
هیچ هزینه ای برای استعدادهای درخشان برلیناله وجود ندارد.

با این حال، همه متقاضیان هزینه خدمات را به عنوان بخشی از اولین درخواست خود پرداخت می کنند. سه نرخ برای هزینه خدمات برنامه وجود دارد:

نرخ استاندارد ۲۰ یورو،
نرخ همبستگی ۲۵ یورو یا بیشتر، و
نرخ کاهش یافته ۱۵ یورو

مهلت ثبت نام: ۴ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۳ شهریور ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا