طراحی گرافیکفراخوان هافراخوان هنرهای ترسیمی

جایزه طراحی گرافیک Indigo 2024

هفتمین دوره جایزه طراحی ایندیگو از راه رسید و ویترینی هیجان انگیز از خلاقیت و نوآوری در حوزه طراحی گرافیک را به همراه داشت.

به عنوان یک رقابت جهانی مشهور مستقر در هلند، Indigo به چراغی برای طراحان در سراسر جهان تبدیل شده است و یک پلت فرم معتبر برای نمایش استعدادهای خود و کسب شهرت بین المللی ارائه می دهد.

این رویداد سالانه ذهن‌های خلاق را از همه گوشه‌های جهان جذب می‌کند که رشته‌ها و بخش‌های مختلف صنعت را در بر می‌گیرد. با تعهد به ارتقای طراحان مانند هیچ رقابت دیگری، Indigo فراتر از تمجیدهای صرف می رود و فرصت های بی نظیری برای قرار گرفتن در معرض، شبکه سازی و پیشرفت شغلی را برای برندگان فراهم می کند.

مجموعه جوایز ارائه شده توسط Indigo چیزی جز دیده شدن نیست. جدای از جایزه و گواهینامه های معتبر، برندگان در کانون توجه تبلیغات بازاریابی جهانی قرار می گیرند و خلاقیت های خود را به صحنه جهانی منتقل می کنند. این قرار گرفتن درها را به روی همکاری‌های جدید، سفارش‌ها و مشتریان بالقوه باز می‌کند و طراحان را به سمت قله های جدیدی در حرفه خود سوق می‌دهد.

جایزه طراحی Indigo فقط یک مسابقه نیست. این یک تجربه همهجانبه برای طراحان است. برندگان و شرکت کنندگان به طور یکسان این امتیاز را دارند که در رویدادهای جالبی که در مکان های مختلف جذاب در سراسر جهان برگزار می شود شرکت کنند. این گردهمایی ها به عنوان مراکزی برای خلاقیت، همکاری و الهام عمل می کنند، زیرا افراد همفکر گرد هم می آیند تا اشتیاق خود را برای طراحی به اشتراک بگذارند و مرزهای بیان هنری را جابجا کنند.

یکی از ویژگی های مشخصی که این مسابقه را متمایز می کند، هیئت داوران محترم آن است. متشکل از پیشکسوتان صنعت، رهبران فکری، و افراد برجسته طراحی، چشم‌های باهوش هیئت داوران تضمین می‌کند که فقط استثنایی‌ترین آثار به رسمیت شناخته می‌شوند. در نتیجه، برنده شدن جایزه Indigo دارای وزن و اعتبار فوق العاده ای در جامعه طراحی است.

رویداد سال آینده نوید می دهد که به ویژه هیجان انگیز باشد، زیرا Indigo چشم اندازهای خود را به شهر تاریخی آتن می گذارد. غنای فرهنگی و انرژی پر جنب و جوش این شهر نمادین مطمئناً فضایی پر انرژی تر را به رقابت القا می کند و طراحان را از هر گوشه ای از جهان به خود جذب می کند.

جایزه Indigo هیچ قلمرو طراحی ناشناخته باقی نمی گذارد. با دسته بندی های مختلف برای به نمایش گذاشتن استعدادها، از تصویرسازی و برندینگ گرفته تا UI/UX و طراحی بازی، رقابت به ظرفی از خلاقیت تبدیل می شود. نسخه آتی در آتن نوید یک تجربه فراموش نشدنی را می دهد و طراحان با پیشینه های مختلف را در جشنی مشترک از هنر و تخیل متحد می کند.

جایزه طراحی Indigo 2024 – هزینه ثبت نام:
آژانس ها: ۲۰۰ دلار اولیه به اضافه ۷۰ دلار برای هر دسته اضافی
فریلنسرها: ۱۴۰ دلار اولیه به اضافه ۵۰ دلار برای هر دسته اضافی
دانشجویان: ۹۰ دلار اولیه به اضافه ۳۰ دلار برای هر دسته اضافی

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۱ ژانویه ۲۰۲۴ (۱ بهمن ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا