فراخوان اقامتفراخوان ها

اقامت هنری در پرتغال INSTITUTO

اقامت هنری INSTITUTO میزبان اقامتگاه های هنرمندان، معماران و محققانی است که به دنبال فرصتی برای زندگی و کار در پورتو برای مدت حداکثر 3 ماه هستند. از پایگاه INSTITUTO در مرکز شهر تاریخی، هنرمندان مقیم می توانند قبل از ارائه کار خود در یک رویداد عمومی، ایده ها و پروژه ها را توسعه دهند و از محیط بین رشته ای INSTITUTO بهره مند شوند. همچنین تشویق می شوند تا با دیگر هنرمندان، سازمان ها، دانشجویان و متخصصان در شهر پورتو همکاری کنند. ما می‌توانیم میزبان یک هنرمند در یک زمان، یا یک تیم کوچک، در یک استودیوی کاملاً مجهز با دسترسی مستقل باشیم.

بروشور اقامت را از اینجا دانلود کنید (PDF)

ما درخواست‌های سلف فاند را می‌پذیریم. ما همچنین با درخواست های کمک هزینه پیشنهادی توسط کاندیداها پشتیبانی می کنیم. ما از متقاضیان می خواهیم که یک بیو/رزومه و خلاصه پروژه ای را که قصد توسعه آن در INSTITUTO را دارند به آدرس [email protected] ارسال کنند. ما به ویژه از پیشنهادهای مربوط به معماری، شیوه‌های فضایی انتقادی، فرهنگ شهری و موضوعات پسااستعماری با تأثیر عمومی و اجتماعی ملموس استقبال می‌کنیم.

فرآیند درخواست و هزینه ها
برای درخواست لطفاً این فرم را پر کنید که شامل بیو یا رزومه و همچنین شرح پروژه کوتاهی است که می‌خواهید در طول اقامت در INSTITUTO ایجاد شود.
هزینه ۲۵۰ یورو در هفته
۵۰ یورو هزینه تمیز کردن (نرخ ثابت)

مهلت: ۳۱ ژانویه ۲۰۲۴ (۱۱ بهمن ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا